Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. płac i kadr

TFMO firmie

  • Brzesko

    Brzesko, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem zatrudnienia.

  • Udział w procesie rekrutacji.

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i nadzór nad prawidłowością jego rozliczenia.

  • Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby własne jednostki oraz instytucji zewnętrznych.

  • Dodatkowe prace wykonywane dla potrzeb księgowości.

  • Monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawnych.

  • Udział w bieżących zadaniach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

  • Znajomość prawa pracy oraz zasad naliczania wynagrodzeń.

  • Bardzo dobra obsługa programów biurowych MS Office.

  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy.

  • Duże zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

  • Skrupulatność, dokładność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

  • Lojalność i uczciwość wobec firmy.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnych stanowiskach.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności.

  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę w pracy, życzliwość i wsparcie.