Specjalista ds. płac i kadr

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Dobrzeń Wielki (pow. opolski), opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors kontynuuje działalność Mercor SA w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych. Grupa ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych. Oferowane produkty są dostosowywane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Strategicznym celem ASSA ABLOY Mercor Doors jest dynamiczny, zrównoważony wzrost działalności prowadzonej w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych.

Zadania:

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń oraz zapewnienie ich zgodności z przepisami prawa pracy, przepisami podatkowymi oraz ubezpieczeń społecznych,
  • Sporządzanie sprawozdań oraz deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS),
  • Monitorowanie i zapewnienie zgodności dokumentacji kadrowej i płacowej ze zmieniającymi się przepisami prawa pracy,
  • Współpraca z instytucjami publicznymi w tym prowadzenie dokumentacji związanej z zajęciami komorniczymi, naliczanie potrąceń z wynagrodzeń i zasiłków,
  • Sporządzanie zaświadczeń z zakresu wynagrodzeń, w tym RP-7, Z-3,
  • Tworzenie i aktualizacja procedur dotyczących procesu wynagrodzeń, w tym wdrażanie nowych procesów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Praktyczna umiejętność naliczania wynagrodzeń, bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz znajomość programu Enova,
  • Minimum 3 lata na samodzielnym stanowisku w obszarze płac i kadr w dużej organizacji,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Samodzielność w działaniu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność określania priorytetów.

Oferujemy:

  • Zespół pasjonatów o szerokich kompetencjach
  • Rozwój umiejętności zawodowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Telefon
  • Laptop

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy