Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Płac i kadr

Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i składek ZUS,

  • przygotowywanie list płac oraz zestawień i raportów z zakresu administracji płac,

  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp.,

  • rozliczenia związanie z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi

  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy,

  • sporządzanie deklaracji i zaświadczeń dla pracowników,

  • prowadzenie spraw związanych z ZUS,

  • sporządzanie sprawozdań do GUS.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • minimum 3-letnie – doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac (samodzielne naliczanie wynagrodzeń i rozliczeń z ZUS oraz kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej),

  • znajomość programu PŁATNIK,

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych,

  • atutem będzie znajomość programu „Kadry i Płace” SYMFONIA.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę preferowaną przez Kandydata/tkę (o pracę / umowę-zlecenie / B2B)

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • poziom wynagrodzenia adekwatny do realizowanych zadań

  • udział w szkoleniach wewnętrznych/ zewnętrznych

  • elastyczne godziny pracy

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna i karta sportowa)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim, z dużym kapitałem i ponad 30-letnim doświadczeniem. Zaufanie zdobywamy dzięki trosce o Klienta, i jego potrzeby. Każda inwestycja powstaje w oparciu o bezpieczeństwo, najwyższą jakość oraz satysfakcję Klienta.

O sukcesie Grupy stanowią ludzie, ich talent i zaangażowanie które są podstawą powodzenia realizowanych przedsięwzięć.

Przewiń do profilu firmy