Oferta pracy

Specjalista ds. płac i kadr

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.O firmie

  • Leszno

    Leszno, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń oraz zapewnienie ich zgodności z przepisami prawa pracy, przepisami podatkowymi oraz ubezpieczeń społecznych,

  • Sporządzanie sprawozdań oraz deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS),

  • Monitorowanie i zapewnienie zgodności dokumentacji kadrowej i płacowej ze zmieniającymi się przepisami prawa pracy,

  • Współpraca z instytucjami publicznymi w tym prowadzenie dokumentacji związanej z zajęciami komorniczymi, naliczanie potrąceń z wynagrodzeń i zasiłków,

  • Sporządzanie zaświadczeń z zakresu wynagrodzeń, w tym RP-7, Z-3,

  • Tworzenie i aktualizacja procedur dotyczących procesu wynagrodzeń, w tym wdrażanie nowych procesów.

Nasze wymagania

  • Praktyczna umiejętność naliczania wynagrodzeń i bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy,

  • Minimum 3 lata na samodzielnym stanowisku w obszarze płac i kadr w dużej organizacji,

  • Mile widziana znajomość programu Enova,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Samodzielność w działaniu,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność określania priorytetów.

To oferujemy

  • Dynamiczne środowisko rozwoju,

  • Opieka medyczna,

  • Karta sportowa,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Narzędzia pracy: laptop i telefon komórkowy.

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Firma Assa Abloy to globalna i dynamiczna organizacja tworzona przez 49 000 osób pracujących w 70 krajach. Naszą misją jest budowanie bezpiecznego i otwartego świata przez wprowadzanie na rynek kontroli dostępów produktów innowacyjnych, wygodnych i niezawodnych. Do naszego zespołu szukamy osób o zróżnicowanym profilu zawodowym i doświadczeniu, a jeśli razem z nami chcesz tworzyć bezpieczny i otwarty świat- aplikuj już dziś!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy