Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. płac i kadr

  • Łomianki, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Abramis Sp. z o.o.

    Jesteśmy polską firmą, liderem w branży wędkarskiej w Polsce. Istniejemy na rynku od 1989 roku a oferta naszych produktów jest znana i ceniona w całej Europie.

    W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. płac i kadr - pół etatu

    Miejsce pracy: Łomianki, Warszawa (okolice)

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników (prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników, członków ich rodzin oraz zleceniobiorców do ZUS),
    • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
    • Sporządzanie list płac,  rocznych PIT-11, deklaracji do  ZUS, GUS, US, PFRON,
    • Przygotowywanie dokumentów/raportów na potrzeby zarządu i bieżącej pracy działu.

    Nasze oczekiwania:

    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień kadrowo-płacowych,
    • Praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Excel),
    • Znajomość programu Płatnik,
    • Znajomość programu Softlab mile widziana,
    • Samodzielność, skrupulatność i dokładność,
    • Dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy,
    • Przyjazną atmosferę,
    • Pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w swojej branży,
    • Stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Możliwość rozwoju kompetencji w nowych obszarach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wymagane dokumenty:

    CV w języku polskim

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Abramis Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach (05-092), ul. Łąkowa 52a, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Abramis Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach (05-092), przy ul. Łąkowej 52a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.