Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. płac i kadr

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.O firmie

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.

Relaksowa 44

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • terminowe naliczanie wynagrodzeń oraz innych świadczeń pieniężnych
  • sporządzenie list płac
  • rozliczanie czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich i innych nieobecności
  • sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń do ZUS, US, PFRON, GUS
  • przygotowywanie zestawień, sprawozdań, raportów z zakresu kadr i płac
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • biegła znajomość przepisów i zagadnień z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych, umów cywilnoprawnych
  • praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe (mile widziane finanse, ekonomia)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności XLS)
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • znajomość systemu kadrowo-płacowego TETA

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. zajmuje się międzynarodową spedycją lotniczą, morską, lądową, kolejową, magazynowaniem oraz dystrybucją towarów. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną około 2500 klientom w różnych branżach. Praca u nas to przede wszystkim wiedza i możliwości. Nasz zespół tworzą ludzie z różnym doświadczeniem zawodowym, wywodzący się z różnych branż.

Uczymy się, zdobywamy wiedzę i umiejętności. Realizujemy się w pracy.

Specjalista ds. płac i kadr, Relaksowa 44, Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)