Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. płac i kadr

Dasko Holding Sp. z o.oO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowo – płacowa pracowników,
  • sporządzanie list płac, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych,
  • naliczanie list płac pracowników i zleceniobiorców,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS, PFRON,
  • prowadzenie ewidencji nieobecności chorobowych i innych nieobecności,
  • współpraca z instytucjami: ZUS, US, PIP, PFRON, GUS,
  • administrowanie dokumentacją płacową, rozliczeniową i zajęć komorniczych oraz odpowiednia archiwizacja tych dokumentów,
  • doradztwo w obszarze prawa pracy oraz wynagrodzeń dla pracowników firmy,
  • tworzenie raportów i zestawień na potrzeby kierownictwa firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 -letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym,
  • Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne,
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych,
  • doświadczenie w sporządzaniu dokumentów związanych z ZUS, US oraz PFRON (znajomość programu Płatnik),
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność, systematyczność,
  • Dobra komunikacja, umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej,
  • znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza MS Excel,
  • Znajomość środowiska Navision i programu Gratyfikant będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży transportowej,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na komunikację z innymi spółkami zagranicznymi w ramach grupy.

To oferujemy

  • Odpowiednie narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premia świąteczna;
  • Dofinansowanie lekcji językowych;
  • Polisa NW i na życie opłacana przez Pracodawcę na atrakcyjnych warunkach;
  • Rozwój merytoryczny poprzez dopasowane na potrzeby stanowiska udział w szkoleniach oraz udział w rozwoju nowych obszarów z działalności Dasko;
  • Płaska struktura i szybkie ścieżki decyzyjne.

Dasko Holding Sp. z o.o

Grupa Dasko to stabilna, rodzinna firma z wieloletnią tradycją, świadcząca usługi transportu międzynarodowego towarów chłodzonych i mrożonych. Posiadamy łącznie 4 oddziały: dwa oddziały w Holandii oraz po jednym w Niemczech i Polsce.

DOBRY PRACOWNIK TO NAJWIĘKSZA WARTOŚĆ DLA FIRMY! Dlatego kulturę naszej organizacji cechuje ludzkie podejście do każdego pracownika i problemu. Wymagamy sumienności i rzetelności przy wykonywaniu swoich obowiązków.

Specjalista ds. płac i kadr, Poznań