Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Płac i Kadr

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń i świadczeń, sporządzanie list płac, przygotowywanie przelewów

  • rozliczanie i ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie)

  • obsługiwanie programu kadrowo-płacowego enova

  • obsługiwanie programu Płatnik – dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe

  • sporządzenie deklaracji PIT, PFRON, GUS, PPK

  • udzielanie informacji pracownikom w zakresie zatrudnienia i naliczonych wynagrodzeń

  • sporządzanie kart wynagrodzeń

  • przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu

  • wsparcie w prowadzeniu dokumentacji związanej z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu pracy i rozporządzeniami, w przygotowywaniu umów o pracę, umów cywilno-prawnych, aneksów, świadectw pracy itp.

  • pomoc w zakładaniu i prowadzeniu akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • wsparcie w bieżącej archiwizacji dokumentacji pracowniczej

  • nadzór nad terminowością badań lekarskich pracowników

  • wystawianie skierowań na badania lekarskie

  • nadzór nad terminowością szkoleń BHP pracowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym lub zarządzanie zasobami ludzkimi

  • doświadczenie minimum 2 lat w naliczaniu wynagrodzeń, w tym mile widziane doświadczenie w sektorze bankowym

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a w szczególności wiedza w zakresie naliczania wynagrodzeń ze stosunku pracy, podatków, zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnym

  • bardzo wysoka samodzielność w działaniu i poczucie odpowiedzialności za powierzony obszar

  • bardzo dobra znajomość programu Płatnik

  • zaawansowana znajomość Pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • komunikatywność i bardzo dobra organizacji pracy własnej

  • dyspozycyjność, wysoka kultura osobista i dyskrecja

To oferujemy

  • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole w nowoczesnej firmie

  • pracę w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w dogodnym punkcie komunikacyjnym

  • możliwość rozwijania swoich kompetencji

  • realny wpływ na rozwój firmy, poprzez udział w projektach wewnętrznych

  • smart-casual dress code

  • atrakcyjne wynagrodzenie w tym prywatny program opieki medycznej i karta Multisport

O nas

CBRTP jest wiodącą organizacją zajmującą się opracowywaniem i wdrażaniem usprawnień i innowacji technologicznych, systemowych oraz procesowych u klientów przemysłowych i biznesowych. Dzięki współpracy z czołowymi ośrodkami badawczymi w Polsce i na świecie zapewnia efektywny transfer technologii oraz ułatwia komercjalizację wyników badań. CBRTP stanowi dla klientów zewnętrzne centrum R&D.

Zatrudnienie – od zaraz! Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i pracy we wspaniałym zespole. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery.