Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. płac i kadr

Accout Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Jana Rosoła 44, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Accout Sp. z o.o. Sp.k.

Jana Rosoła 44

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, na umowę zlecenia i umowę o dzieło

  • Prowadzenie spraw kadrowych pracowników

  • Prowadzenie rozliczeń podatków PIT

  • Prowadzenie rozliczeń z ZUS w tym ubezpieczeń społecznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w naliczaniu płac

  • Doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowych

  • Znajomość przepisów prawa pracy

  • Znajomość przepisów dotyczących podatków dochodowych od osób fizycznych

  • Znajomość przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych i dotyczących rozliczeń z ZUS

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • miejsce pracy: Warszawa, Kabaty, przy metrze

  • bardzo przyjazne środowisko nakierowane na współpracę

  • wsparcie przełożonego działu w rozwoju zawodowym

  • szkolenia okresowe

  • dobrą atmosferę w pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Renomowane, duże biuro rachunkowe zatrudniające ponad 20 osób, z 4-osobowym działem płacowo-kadrowym, obsługujące różne firmy, od jednoosobowych działalności gospodarczych po spółki akcyjne zarejestrowane na giełdzie.

Przewiń do profilu firmy