Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. płac i kadr

SR POLSKA SP. Z O.O.

Tytusa Chałubińskiego 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Administracja płacowa : naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie umów cywilno-prawnych, sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS, rozliczanie czasu pracy i nieobecności, naliczanie zasiłków i prowadzenie dokumentacji zasiłkowej, rozliczanie składek PPK, wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu, przygotowywanie raportów, sprawozdań i zestawień w zakresie wynagrodzeń, rozliczanie świadczeń z ZFŚS.

  • Administracja kadrowa: prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej (akta osobowe), sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudnienia, trwania i zwalniania pracowników (zaświadczenia, umowy o pracę, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy itp.), prowadzenie ewidencji czasu pracy, nieobecności i urlopów, wprowadzanie danych i ich aktualizacja w programie płacowo-kadrowym, administrowanie PPK.

Nasze wymagania

  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale płac i kadr,

  • znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych,

  • znajomość MS Office (Word, Excel w stopniu zaawansowanym),

  • dobra znajomość programu Płatnik,

  • znajomość obsługi programu Symfonia KiP,

  • dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, terminowość, odpowiedzialność , zaangażowanie,

  • umiejętność ustalania priorytetów, komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole.

  • chęć przyswajania nowej wiedzy i podejmowania nowych wyzwań.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego lub/i francuskiego

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę, pełen etat),

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pomoc merytoryczną oraz możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w życzliwym zespole i w przyjaznej atmosferze,

  • miejsce pracy w centrum Warszawy.

O nas

SR Polska Sp. z o.o. świadcząca usługi z zakresu outsourcingu kadrowo-płacowego w Warszawie, w związku z dalszym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. płac i kadr.