Oferta pracy

Specjalista ds. Płac i Kadr

BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA Sp. z o.o.

  • Pożarowa 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pożarowa 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja oraz nadzór nad procesem obsługi kadrowej pracowników

  • Koordynacja oraz nadzór nad procesem obsługi naliczania wynagrodzeń pracowników (dla ponad 400 pracowników)

  • Rozliczanie czasu pracy

  • Przygotowywanie oraz kompletowanie dokumentacji kadrowej i płacowej dla pracowników

  • Udział w procesie rekrutacji pracowników

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w naliczeniu wynagrodzeń, prowadzeniu akt osobowych, rozliczaniu czasu pracy

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zasad opodatkowania świadczeń dla pracowników

  • Doświadczenie z archiwalną dokumentacją pracowników

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • Swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office w szczególności MS Excel

  • Życzliwość i profesjonalizm w działaniu i komunikacji

  • Znajomość programu kadrowo-płacowego TETA

  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dogodną lokalizację biura

  • Programy zniżkowe i lojalnościowe

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Nasze usługi realizujemy w branżach: mechanicznej, elektrycznej i AKPIA, obmurzy ogniotrwałych, izolacji termicznych, rusztowań i usług diagnostycznych.

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bilfinger.

Przewiń do profilu firmy