Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1373 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Płac i kadr

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ROBYG, dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma developerska z pozycją lidera wśród polskich developerów giełdowych, posiadająca bogatą ofertę mieszkań i apartamentów, poszukuje aktywnych i zorientowanych na sukces kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. Płac i kadr/ HR Specialist
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie procesów HR
    • Prowadzenie administracji personalnej
    • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa (sporządzanie list płac, rozliczanie umów cywilnoprawnych)
    • Sporządzanie dokumentacji do ZUS, US, GUS, PFRON
    • Nadzór nad tworzeniem regulaminów
    • Utrzymanie systemu HR–dane pracownika i akt osobowych
    • Przygotowanie dokumentów, takie jak umowy o pracę, o współpracę, cywilnoprawne, świadectwa pracy itd.
    • Wsparcie w zakresie planowania rocznych wynagrodzenia i przeglądu premii
    • Prowadzenie kompletnej dokumentacji dotyczącej nieobecności
    • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji dotyczących szkoleń, procedur i kodeksu postępowania
    • Administracja szkoleń
    • Współpraca z firmami rekrutacyjnymi
    • Pomoc w procesach rekrutacyjnych: koordynacja spotkań i udział podczas wywiadów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe z zakresu administracji/ Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
    • Minimum 5-7 letnie doświadczenie w międzynarodowej firmie na podobnym stanowisku
    • Mile widziane doświadczenie w obszarze HR miękkiego
    • Znajomość Symfonii – Forte Kadry i Płace
    • bardzo dobrych kompetencji komunikacyjnych - umiejętności budowania dobrych relacji bardzo dobrej znajomości MS Office
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy pracę na zastępstwo na 12 miesięcy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dni 29-08-1997 roku o ochronie Danych osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

    bottom