Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. płac i personalnych

  • Kraków, Podłęże (pow. wielicki), Niepołomice, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    producent-importer-eksporter-dystrybutor krajowy
    wyposażenia łazienek oraz szkła budowlanego
    działający w obszarze kompleksowego wyposażenia wnętrz
    obecny ponad 25 lat na rynku polskim i zagranicą
     zatrudniający ponad 300 pracowników

    EXCELLENT Spółka Akcyjna
    32-003 Podłęże 662

    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Zadania:

    • kompleksowa obsługa określonej grupy pracowników zgodnie z procedurami dotyczącymi zatrudniania, alokacji, rozwiązywania umów o pracę oraz wynagrodzeniami, w tym:
      • sporządzanie list płac, deklaracji ZUS i PIT
      • bieżąca obsługa programu kadrowo-płacowego, Ubezpieczenia oraz Płatnik
      • sporządzanie umów o pracę, aneksów, świadectw pracy
      • prowadzenie dokumentacji pracowników
    • współpraca z kierownictwem oraz pracownikami poszczególnych działów
    • raportowanie do Kierownika Działu Kadr

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • bardzo dobra znajomość MS Office oraz programu kadrowo-płacowego
    • kilkuletnie doświadczenie w pracy związanej z obsługą wynagrodzeń
    • znajomość zagadnień dotyczących wynagrodzeń, ZUS i PIT oraz kodeksu pracy
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej, koncentracja na zadaniach, dokładność
    • pozytywne nastawienie do współpracy z ludźmi, preferowane zachowania koncyliacyjne
    • kultura osobista

    Miejsce pracy: Podłęże k/Niepołomic

    Firma oferuje:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji w 4- osobowym zespole, docelowo na czas nieokreślony
    • wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i umiejętności, do negocjacji
    • szkolenie w zakresie programu kadrowo-płacowego PRETOR oraz zasad wynagradzania obowiązujcych w firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji
    • możliwość awansu
    • przyjazne środowisko pracy
    • karty multisport, wyjazdy integracyjne

    Aplikacje prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ

    Informacja o Firmie: www.excellent.com.pl