Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Płac i wynagrodzeń

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Umowa – 12 mies.
    Miejsce wykonywania pracy: Łódź
    Czy masz doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie w dziale Płac i Wynagrodzeń?
    Jeśli tak – czekamy na Ciebie!

    Aktualnie poszukujemy do naszego biura w Łodzi poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za procesy płacowe dla pracowników firmy McCormick.

    Podstawowe obowiązki:

    • Wsparcie w obsłudze procesów płacowych dla pracowników McCormick w Polsce; przygotowywanie kontraktów, administracja danymi pracowniczymi zgodnie z polityką firmy
    • Przygotowywanie comiesięcznej listy płac
    • Przygotowanie raportów podatkowych
    • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższego standardu procesów kadrowo-płacowych

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, księgowości lub pokrewnego
    • Doświadczenie w dziale Płac i Wynagrodzeń
    • Biegła znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel
    • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność samodzielniej pracy
    • Doskonałe umiejętności analityczne
    • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • Znajomość j. francuskiego będzie dodatkowym atutem

    Firma:

    McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych z ponad 4 miliardami USD rocznej sprzedaży. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 125 krajach. Firma została założona w 1989 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 10,000 pracowników na całym świecie.

    Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 24 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

    McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie.

    Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju kariery w firmie, którą jest światowym leaderem na rynku przypraw.

    Jako pracodawca Równych Szans, firma McCormick jest zobowiązana do zapewnienia jednakowego dostępu do oferowanych stanowisk pracy.

    Aby aplikować:

    Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i chciałbyś rozwijać swoją karierę zawodową w międzynarodowej organizacji, wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    In return we offer a competitive salary, benefits package, fixed-term contract and opportunity to work with a global flavour leader.

    As an Equal Opportunities employer, McCormick is committed to a diverse workforce.

    Please provide in your CV a clause: „Hereby I agree to process my personal data included in my application for requirements of the recruitment process (in accordance to Personal data Protection Act dated 29 August 1997; Official Journal no 133, item 883)