Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. płac (k/m)

ADAMIETZ sp. z o.o.O firmie

  • Braci Prankel 1
    Strzelce Opolskie, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ADAMIETZ sp. z o.o.

Braci Prankel 1

Strzelce Opolskie

Obowiązki:

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych,
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej,
  • Naliczanie zasiłków i świadczeń ZUS,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON,
  • Przygotowanie raportów wewnętrznych oraz sprawozdań GUS,
  • Wystawianie zaświadczeń o zarobkach i przebiegu zatrudnienia, innych zaświadczeń wg. potrzeb,
  • Współpraca z instytucjami podatkowymi, ubezpieczeniowymi,
  • Znajomość zagadnień dotyczących zatrudnienia osób niepełnosprawnych,
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego COMARCH,
  • Obsługa PPK,
  • Współpraca z działem kadr.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych, z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy,
  • Obsługa MS Office, bardzo dobra EXEL,
  • Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia,
  • odpowiednie narzędzia pracy,
  • udział w szkoleniach,
  • pakiet medyczny.

Ogłoszenie archiwalne