Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Płac

  • Skalmierzyce (pow. ostrowski), Kalisz, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SKALMEX Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem działającym w sferze nowoczesnych technologii dla Firm. Jesteśmy producentem urządzeń elektronicznych oraz systemów Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu, które z powodzeniem wdrażamy na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej.

    Miejsce pracy: Kalisz (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Skalmierzyce (pow. ostrowski)

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

    • Naliczanie i rozliczanie wynagrodzeń pracowników oraz sporządzanie listy płac,
    • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji płacowej,
    • Naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych,
    • Sporządzanie, naliczanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
    • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS za pomocą programu Płatnik,
    • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac,
    • Wsparcie w kompleksowym prowadzeniu ksiąg rachunkowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa bilansowego,
    • Wystawianie pracownikom zaświadczeń o wynagrodzeniu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub odpowiednim kierunku dot. zarządzania zasobami ludzkimi,
    • Kilkuletnie doświadczenie pracy na stanowisku specjalisty ds. płac, kadr bądź księgowego,
    • Atutem jest doświadczanie zdobyte w biurze rachunkowym,
    • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, zagadnień kadrowych i ubezpieczeń, społecznych, podatkowych PIT oraz podstaw VAT,
    • Znajomość programów MSOffice, księgowych, kadrowych, Płatnika,
    • Samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania lub składać osobiście w sekretariacie firmy w  Skalmierzycach, ul. Podkocka 2a.