Specjalista ds. płac

Globiana Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne sporządzanie list płac, kontrola dokumentacji wymaganej do naliczeń pracowników i zleceniobiorców oraz obsługa PPK

  • Rozliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, macierzyńskich i świadczeń rehabilitacyjnych zgodnie z aktualnym stanem prawnym

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS

  • Wystawianie zaświadczeń o zarobkach

  • Samodzielne sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik

  • Obsługa zapytań pracowniczych

  • Przygotowanie, weryfikacja i archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej

  • Obsługa Benefitów

  • Współpraca z urzędami i organami kontroli

  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych i zarządczych na potrzeby spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata)

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego

  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych

  • Dbałość o szczegóły i umiejętność zachowania poufnych informacji

  • Samodzielność, sumienność, dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia

  • Wysokie umiejętności personalne i komunikacyjne

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office

Mile widziane

  • Znajomość programu Enova

To oferujemy

  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • Wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

  • Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Kartę Multisport dla Ciebie oraz Twoich bliskich

  • Udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

  • Darmową naukę języków obcych

  • Pracę w pięknych biurach, które zdobywają międzynarodowe nagrody

  • Elastyczną formę zatrudnienia – dostosowaną do Twoich potrzeb / możliwości

  • Możliwość współtworzenia nowoczesnego standardu usług medycznych, opartego na jakości

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • premie okresowe i zadaniowe

  • premie uznaniowe

  • nowoczesne i komfortowe miejsce pracy

Jesteśmy ludźmi z pasją i zaangażowaniem. Tworzymy innowacyjne centrum medyczne, do którego możesz dołączyć i być współtwórcą jakości o jakiej dzisiaj możemy marzyć. Aspiracje jakie nami kierują oparte są na nowoczesnych technologiach i doświadczeniu pracowników. Cele jakie postawiliśmy przed sobą są ambitne ale w pełni osiągalne. Niewątpliwie są wyzwaniem dla każdego z nas i niezmiernie nas to cieszy. Chętnie opowiemy o sobie więcej podczas rozmów rekrutacyjnych.

Zespół Globiany

Globiana sp. z o.o. to nowopowstała, innowacyjna spółka medyczna, która otwiera swój pierwszy oddział w Katowicach.

W nowoczesnej, zaprojektowanej w oparciu o światowe standardy przestrzeni, znajdować się będzie wielospecjalistyczna Przychodnia oraz Pracownia Rezonansu Magnetycznego.

W Globianie mamy aspiracje stworzenia wyjątkowego miejsca, gdzie pacjent jest zawsze w centrum uwagi, gdzie najwyższy standard jakości usług medycznych oraz obsługi pacjenta są czymś oczywistym, gdzie nowoczesne technologie krzyżują się z wiedzą i doświadczeniem najlepszego personelu medycznego, wspierając proces diagnostyczny.

Jeśli wartości, które wyznajemy są Tobie bliskie i chcesz wziąć udział w tworzeniu nowej jakości na rynku usług medycznych – zapraszamy do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy