Specjalista ds. płac

Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.

Generała Zygmunta Waltera-Jankego 13

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe naliczanie wynagrodzeń, w tym dla pracowników oddelegowanych,

  • Prowadzenie rozliczeń bieżących zobowiązań wobec ZUS, US oraz innych instytucji zewnętrznych,

  • Realizacja wypłat w ramach Bezosobowego Funduszu Płac,

  • Opracowywanie dokumentów, sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • Znajomość Ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego,

  • Znajomość przepisów emerytalno-rentowych, podatkowych w zakresie PDOF,

  • Znajomość Kodeksu Pracy w zakresie czasu pracy i wynagrodzeń,

  • Wymagana jest umiejętność obliczania i rozliczania płac i zasiłków,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 5 lat,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

  • Znajomość programu Płatnik,

  • Dokładność,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Odpowiedzialność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Komunikatywność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,

  • Współpracę z profesjonalnym zespołem,

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje pracownika,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej oraz Karty MultiSport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników