Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Płac

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2019-01-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce
    Numer ref.: SPK/HR/BIN/2019

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u lidera w branży,
    • przejrzysty system premiowy,
    • świadczenia dla pracowników – m.in. dodatki do wypoczynku, na święta, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe,
    • wsparcie opiekuna w czasie wdrożenia,
    • przyjazną atmosferę,
    • spotkania integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
    • cenne kontakty i znajomości.

    Zakres obowiązków:

    • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników spółki produkcyjnej,
    • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON
    • prowadzenie dokumentacji płacowej,
    • sporządzanie raportów i analiz płacowych.
    • przygotowanie danych na potrzeby instytucji zewnętrznych,
    • analityka danych z obszaru wynagrodzeń, benefitów i danych personalnych.

    Wymagania:

    • minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń,
    • praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych, przepisów prawa pracy, rozliczania umów cywilno- prawnych,
    • bardzo dobra znajomość MS Excel, programu Płatnik, programów kadrowo-płacowych; znajomość systemu TETA będzie dodatkowym atutem,
    • otwartość na pracę w zespole,
    • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych,
    • sumienność, dokładność i odpowiedzialność.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)”.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informujemy, że administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Barlinek S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323) przy Al. Solidarności 36. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z prowadzeniem rekrutacji w Grupie Kapitałowej Barlinek. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom Grupy Kapitałowej Barlinek oraz podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.