Oferta pracy

Specjalista ds. Płac

Cersanit S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników.

  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych.

  • Sporządzanie list płac z tytułu świadczeń z ZFŚS.

  • Sporządzanie informacji PIT-11.

  • Sporządzanie raportów z wynagrodzeń.

  • Sporządzanie zaświadczeń dla pracowników.

Nasze wymagania

  • Interesujesz się obszarem płac i chcesz rozwijać się w tym zakresie.

  • Zdobyłeś/aś min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobrze znasz obowiązujące przepisy z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych.

  • Znasz na poziomie średniozaawansowanych MS Excel.

  • Wyróżnia Cię rzetelność, dokładność i dbałość o szczegóły.

  • Jesteś odpowiedzialny i potrafisz pracować pod presją czasu.

  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego TETA będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas określony.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczenia się od specjalistów w swojej dziedzinie.

  • Wsparcie na każdym etapie zatrudnienia.

  • Jasny, oparty o cele system premiowy.

  • Pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do świąt i wypoczynku.

  • Pakiet medyczny, pakiet sportowy i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.

  • Krótsze piątki – dłuższe weekendy.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy