Specjalista ds. płac

Yabimo Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie czasu pracy pracowników tymczasowych na podstawie raportów (Timesheetów),

  • Miesięczna weryfikacja raportów godzinowych otrzymanych z zewnętrznych źródeł,

  • Prowadzenie ewidencji i rozliczeń absencji chorobowych,

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników tymczasowych, księgowanie wynagrodzeń, uzgadnianie sald z pracownikami

  • Bieżąca komunikacja z pracownikami,

  • Przygotowywanie pasków wypłat wraz z załącznikami,

  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – B2 (warunek konieczny)

  • Bardzo dobra znajomość MS Excela (warunek konieczny)

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pracownikami (wymagany codzienny kontakt z pracownikami)

  • Samodzielność, skrupulatność, dokładność

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź inną dogodną formę zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szansę rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy

  • Ambitne wyzwania, decyzyjność i autonomię w działaniu

  • Pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dodatkowe benefity takie jak: karta Multisport, pakiety medyczne, darmowa kawa, herbata, owoce

  • Wysoką kulturę oraz bardzo dobrą atmosferę pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości. Prowadzimy kompleksowe działa z zakresu selekcji i rekrutacji personelu do prac inwentaryzacyjnych, jak i pracowników technicznego szczebla, czyli INSPEKTORÓW, INŻYNIERÓW oraz OPERATORÓW.

Przewiń do profilu firmy