Ta oferta pracy jest nieaktualna od 496 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Płac

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    QUMAK S.A. to lider integratorów IT. Jesteśmy spółką z polskim kapitałem, działającą na rynku od ponad 30 lat, co pozwoliło nam osiągnąć pozycję stabilnie zarządzanej firmy i zaufanego pracodawcy. Łączymy kompetencje infrastrukturalne z umiejętnościami IT, realizując innowacyjne projekty w kilkunastu liniach biznesowych, m.in.: Software Development, Business Intelligence & Big Data, Business Continuity & Data Security, Data Center, Contact Center, Building Automation czy Smart City.  Naszymi klientami są międzynarodowe korporacje z branży telekomunikacyjnej, finansowej, energetycznej oraz organizacje z sektora publicznego.
    Kraków

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie i wprowadzanie  danych do naliczania wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami ( 740 pracowników etatowych )
    • Sporządzanie list płac do umów cywilnoprawnych ( 150-200  zleceniobiorców )
    • Wystawianie rachunków do umów zleceń, o dzieło .
    • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników: rozliczanie urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich i innych przerw w wykonywaniu pracy
    • Przygotowywanie i przekazywanie dokumentacji do ZUS
    • Opracowanie zestawień dla celów GUS.
    • Analiza kosztowa wypłaconych umów cywilnoprawnych

    Oczekiwania wobec Kandydatów

    • Minimum 2 – letnie  doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
    • Doświadczenie w przygotowywanie sprawozdań do GUS w zakresie zatrudnienie i wynagrodzeń,
    • Obsługa programu „Płatnik”
    • Znajomość pakietu MS Office w tym bardzo dobra programu MS Excel
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

    Mile widziana:

    • Znajomość programu kadrowo-płacowego Enova

    Oferujemy:

    • Pracę w dużej, renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Komfortowe warunki pracy
    • Stabilne zatrudnienie
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie do karty sportowej
    • Imprezy okolicznościowe, świąteczne bony prezentowe i inne

    Administratorem danych jest Qumak S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 134. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.