Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Płac - Księgowy

AB-MICRO Sp. z o.o.O firmie

  • Poleczki 23
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AB-MICRO Sp. z o.o.

Poleczki 23

Warszawa

                                                     Nowoczesne rozwiązania dla przemysłu

Zakres obowiązków:

  • samodzielne sporządzanie list płac z tyt. umów o pracę i umów cywilnoprawnych
  • wystawianie rachunków do umów zleceń i umów o dzieło
  • sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON
  • administrowanie danymi pracowniczymi w Systemie Symfonia Kadry i Płace
  • sporządzanie umów cywilnoprawnych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników (listy obecności, zwolnienia lekarskie, urlopy)
  • rejestracja pracowników w ZUS, prowadzenie korespondencji z ZUS, US, kancelariami komorniczymi
  • wystawianie zaświadczeń na potrzeby pracownicze,
  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu, działu księgowości oraz GUS
  • nadzór nad Pracowniczymi Planami Kapitałowymi,
  • dekretacja i wprowadzanie dokumentów księgowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse lub Ekonomia),
  • min. 2-letnie doświadczenie w samodzielnym naliczaniu płac,
  • praktyczna znajomość zasad dot. naliczania wynagrodzeń,
  • biegła znajomość przepisów prawa pracy, umów cywilno-prawnych,
  • biegła znajomość zagadnień dotyczących ubezpieczeń społecznych oraz podatków,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • prywatną opiekę medyczną
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne