Oferta pracy

Specjalista ds. Płac

Animex Foods Sp. z o.o.O firmie

  • Kutno

    Kutno, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników,

  • Sporządzanie deklaracji PPK, PFRON, ZUS, PIT,

  • Pełna obsługa programu Płatnik,

  • Wprowadzanie danych do systemu SAP,

  • Rozliczanie zajęć komorniczych, pożyczek, ZFŚS.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • Praktyczna wiedza z zakresu dokonywania rozliczeń z ZUS, US, PFRON,

  • Znajomość systemu Płatnik,

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca w niedużym zespole w koleżeńskiej atmosferze.

  • Doświadczenie w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Animex Foods Sp. z o.o.

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający 8,6 tys. pracowników. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki.

Przewiń do profilu firmy