Oferta pracy

Specjalista ds. Płac

HRK S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników naszych Klientów z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych,

  • zgłaszanie, wyrejestrowywanie pracowników w ZUS,

  • przygotowywanie raportów ZUS, GUS i podatkowych oraz raportów i analiz dedykowanych Klientom w zakresie ich wewnętrznych potrzeb,

  • bieżąca obsługa i wsparcie naszych Klientów w tematach płacowych.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość prawa pracy i przepisów płacowo-kadrowych,

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale płac,

  • umiejętność organizacji pracy,

  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów do ZUS, US, itp.,

  • doświadczenie w sporządzaniu raportów kadrowo-płacowych,

  • bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy,

  • duże zdolności interpersonalne,

  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • znajomość systemu TETA Constellation

  • doświadczenie w pracy w firmie outsourcingowej

To oferujemy

  • Jeśli czujesz, że płace to Twoja pasja i chcesz dalej rozwijać się w tym obszarze to HRK Payroll to idealne miejsce dla Ciebie. Pod okiem najlepszych specjalistów będziesz mógł rozwijać swoją wiedzę. Stawiamy na pracę w atmosferze wsparcia, z nami nawet Polski Ład nie jest taki straszny :)

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • owoce

    • spotkania integracyjne

    • brak dress code’u

    • świętowanie urodzin

    • program rekomendacji pracowników

    • dyżury psychologa w biurze

    HRK S.A.

    Zespół HRK Payroll specjalizuje się w obsłudze kadrowo-płacowej. Ponad 250 ekspertów i ekspertek pracuje dla ponad 150 klientów z branż takich jak farmacja, finanse i ubezpieczenia, retail, SSC/BPO, produkcja, IT & Teleco, czy energetyka. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie. Posiadamy także biuro w Łodzi, Wrocławiu i Krakowie.

    Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

    Przewiń do profilu firmy