Oferta pracy

Specjalista ds. Płac

SILVAO firmie

  • Wojska Polskiego 3, Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SILVA

Wojska Polskiego 3

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • Kompletne rozliczanie wynagrodzeń (tworzenie listy płac, naliczanie wynagrodzeń, roczne rozliczenia pracownicze)

  • Administrowanie dokumentacją pracowniczą i innymi dokumentami związanymi z obsługą płacową pracowników i zleceniobiorców

  • Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, sprawozdań GUS

  • Nadzór nad prawidłowością prowadzenia ewidencji czasu pracy w trybie miesięcznym

  • Sporządzanie raportów, zestawień płacowych na potrzeby Spółki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w naliczaniu wynagrodzeń zdobyte w obszarze płac lub księgowości

  • Doświadczenia w naliczaniu czasu pracy

  • Znajomości obsługi programów kadrowo-płacowych oraz MS Excel

  • Praktycznej znajomości prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w tym umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Szkolenia wstępne i bieżące wsparcie podczas okresu wdrożenia do organizacji

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego zgodnie z określonymi predyspozycjami

  • Wsparcie w relokacji

SILVA

Firma transportowa Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. SILVA Sp. z o.o. dysponuje szerokim asortymentem pojazdów i sprzętu specjalistycznego, posiada tabor samochodowy w ilości ponad 200 samochodów oraz 8 magazynów w Polsce zlokalizowanych w: Mielcu, Szczecinku, Strzelcach Opolskich, Dobroszycach, Łodzi, Dalekie k. Wyszkowa, Witkowie k/ Poznania, Bielicach.

Przewiń do profilu firmy