Oferta pracy

Specjalista ds. Płac

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Krzywoustego 31g, Oleśnica
    Oleśnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.

Krzywoustego 31g

Oleśnica

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń oraz świadczeń pracowniczych z tytułu umów o pracę, umów cywilno – prawnych;

  • Dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji na potrzeby instytucji zewnętrznych;

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z wypłatą wynagrodzeń oraz jej archiwizacja;

  • rozliczanie czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich i innych nieobecności;

  • Monitorowanie zmian przepisów prawnych;

  • Obsługa pracowników w obszarze płacowym (np. wystawianie zaświadczeń);

  • Dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji na potrzeby instytucji zewnętrznych ( ZUS, US, GUS, PFRON).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse);

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku przy obsłudze płacowej firmy zatrudniającej min. 500 osób;

  • Biegła znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych;

  • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik, programów pakietu MS Office (MS Excel, MS Word);

  • Odpowiedzialność i samodzielność;

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem;

  • Mile widziana znajomość systemu kadrowo – płacowego Teta.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia. Nasza fabryka znajduje się w Oleśnicy i jest jedną z największych oraz najnowocześniejszych w regionie. Codziennie wkładamy wiele pracy, aby nasza firma była nowoczesna i przyjazna naszym pracownikom.

Przewiń do profilu firmy