Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Płac

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 2018-09-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Opole
    Nr ref:PSW/08/18

    Obowiązki:

    • Sporządzanie list płac oraz naliczanie wynagrodzeń.
    • Prowadzenie akt osobowych.
    • Nadzorowanie ważności badań lekarskich, urlopów, szkoleń BHP oraz innych dokumentów.
    • Sporządzanie umów zleceń, umów o pracę oraz świadectw pracy.
    • Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, US.
    • Inicjowanie usprawnień i wprowadzanie nowych rozwiązań w dziale kadr.
    • Merytoryczne wsparcie pracowników z zakresu prawa pracy.
    • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu.

    Szukamy kogoś, kto:

    • Ma minimum 2 lata doświadczenia w dziale kadr i płac.
    • Zna przepisy prawa pracy i aktywnie monitoruje wszelkie zmiany w tym zakresie.
    • Dobrze zna MS Office oraz program Płatnik.
    • Znajomość programu Optima to dodatkowy atut!
    • Nie boi się wyzwań i dobrze radzi sobie w pracy pod presją czasu.
    • Jest otwarty na współpracę i chętnie dzieli się swoimi pomysłami.
    • Posiada wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i zdolności logicznego myślenia.

    Pracując w Weegree zyskujesz:

    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Pracę w kreatywnym i zgranym zespole.
    • Szansę na ogromny rozwój zawodowy.
    • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.
    • Dofinansowanie do karty Multisport, pakietu Luxmed i ubezpieczenia grupowego,  a także obiadów w czasie pracy.
    • Dopłatę do lekcji języków obcych na terenie biura.
    • Możliwość odpoczynku w naszym domu w górach Weegree House Karpacz zupełnie za darmo!
    • Dopłatę za każdy kilometr, który pokonasz do pracy na rowerze.

    Więcej informacji pod numerem telefonu:

    +48532755496

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.