Specjalista ds. Płac (Payroll Specialist)

GSK

  • Pastelowa 2, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

GSK

Pastelowa 2

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe i poprawne rejestrowanie w systemie SAP danych do wyliczenia wynagrodzeń oraz świadczeń z ubezpieczenia społecznego (w zakresie danych z systemu rejestracji czasu pracy, dodatkowych tytułów wypłaty, zwolnień lekarskich, danych podatkowych oraz potrąceń pracowniczych);

  • Prawidłowe i terminowe przygotowanie rozliczeń z ZUS, US, PFRON, GUS;

  • Prawidłowe przygotowanie i analiza raportów do list płac, zgodne ze stanem faktycznym księgowania wyników naliczania wynagrodzeń i potrąceń;

  • Obsługa kontrahentów zewnętrznych w zakresie umów zlecenia i o dzieło zapewniająca prawidłowe naliczanie wynagrodzeń z tego tytułu, terminowe przelewy na konta;

  • Obsługa rozliczania benefitów pracowniczych;

  • Archiwizowanie dokumentacji zarobkowej, podatkowej i zasiłkowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowana praca w działach wynagrodzeń, personalnym, księgowości);

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek ekonomiczny lub pokrewny);

  • Dobra znajomość SAP HR oraz MS Excel;

  • Znajomość przepisów prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, przepisów ZUS w zakresie prowadzonych spraw oraz zasad pracy w systemie kadrowo-płacowym i rejestracji czasu pracy;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację biznesową;

  • Staranność i pilność, dokładność, umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie;

  • Komunikatywność i otwartość wobec klientów, kreatywność i proaktywna postawa.

To oferujemy

  • Karierę, której przyświeca szczególny cel - na swoim stanowisku będziesz przyczyniał się do poprawy jakości życia milionów naszych pacjentów stwarzając środowisko, w którym można robić więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej

  • Możliwość rozwoju w ramach swojego zespołu i struktury firmy

  • Dodatkowe benefity (bonus roczny, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, PPE - dodatkowy plan emerytalny, kartę sportową, fundusz socjalny)

  • Dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań

  • Eventy firmowe

  • Karierę w jednej z wiodących firm w zakresie ochrony zdrowia

  • Przyjazne i otwarte na różnorodność środowisko pracy

  • Kulturę firmy opartą na naszych wartościach: ukierunkowanie na pacjenta, szacunek, rzetelność i transparentność

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

Etapy rekrutacji
1

Phone interview with Recruiter

2

Teams interview with Hiring Manager

GSK

GSK to globalna firma biofarmaceutyczna, której przyświeca szczególny cel - połączyć naukę, technologię oraz talent swoich pracowników tak, aby wspólnie pokonać choroby i zmienić jakość życia milionów ludzi na świecie. Chcemy stworzyć środowisko, w którym nasi pracownicy i udziałowcy będą mogli się rozwijać. Dalszy rozwój to dla nas zapobieganie chorobom i ich leczenie, objęcie opieką zdrowotną w ciągu najbliższych 10 lat 2,5 miliarda ludzi na całym świecie.

Nasz sukces, w całości, zależy od naszych pracowników. Chcemy, by GSK było miejscem, które inspiruje, zachęca i stawia wyzwania do aktywnej codziennej jeszcze lepszej ochrony zdrowia naszych pacjentów. Chcielibyśmy, by było to miejsce gdzie każdy czuje się doceniany, potrzebny i ważny. Chcemy by w GSK można było się rozwijać w życzliwym środowisku pracy. Jeśli podzielasz nasze pasje przyłącz się do nas w tym szczególnym dla nas momencie "Podróży w Przyszłość".

Przewiń do profilu firmy