Oferta pracy

Specjalista ds. Płac

POLREGIO sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

"Przewozy Regionalne" sp. z o.o. (obecnie POLREGIO sp. z o.o.) powstały w 2001 r. Są największym pasażerskim przewoźnikiem kolejowym w Polsce. Średnio w ciągu doby na tory w całej Polsce wyjeżdża blisko 1900 naszych pociągów. Każdego dnia z usług POLREGIO korzysta średnio 220 tys. osób.

Zakres obowiązków:

  • naliczanie wynagrodzeń w systemie płacowo-kadrowym, sporządzanie list płac i dokumentów związanych z obsługą płacową;
  • współpraca z ZUS, US i kancelariami komorniczymi w niezbędnym do realizacji przepisów zakresie;
  • sporządzanie sprawozdań i zaświadczeń oraz zestawień zawierających dane o wynagrodzeniach;
  • obsługa systemu Płatnik;
  • sporządzanie i weryfikacja deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych (PIT, ZUS);
  • weryfikacja prawidłowości sald na kontach księgowych związanych z rozliczeniem list płac, podatku dochodowego i składek na ubezpieczenia społeczne;
  • archiwizacja i przetwarzanie dokumentacji płacowej dla celów emerytalnych, podatkowych oraz dla potrzeb ewidencji księgowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu ekonomicznym;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń dla minimum 250 pracowników;
  • praktyczna znajomość obowiązujących przepisów podatkowych, z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy związanych z tematyką płacową;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programu Płatnik, rozliczenie minimum 250 ubezpieczonych;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń;
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole, dbającym o miłą atmosferę i dobre relacje.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy