Specjalista ds. Płac

Sweco Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Roosevelta 22

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę i umów cywilnoprawnych oraz sporządzanie list płac;

  • Rozliczanie świadczeń pracowniczych (w tym zasiłków chorobowych);

  • Prowadzenie dokumentacji płacowej;

  • Obsługa programu kadrowego, płacowego;

  • Weryfikacja, ewidencja i rozliczanie PPK;

  • Samodzielne sporządzanie i weryfikacja deklaracji ZUS, PIT, GUS i PFRON;

  • Wystawianie zaświadczeń o zarobkach, ERP-7, Z-3 itp.;

  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami (m.in. ZUS, US);

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach.

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Specjalisty ds. Płac lub podobnym;

  • Bardzo dobra znajomość obowiązujących zagadnień płacowych, prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych;

  • Znajomość programu Płatnik, platformy ZUS PUE oraz pakietu MS Office;

  • Samodzielność, terminowość i dokładność w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Mile widziane

  • Znajomość systemu HRB Client, IFS Applications, V-Desk;

  • Znajomości j. angielskiego na poziomie B1.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Nowoczesne biuro w centrum Poznania (biurowiec Bałtyk);

  • Dostępne benefity: pakiet medyczny Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe UNIQA, dofinansowanie do wakacji, prezenty świąteczne, zajęcia językowe, owoce w biurze;

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów krajowych jak i zagranicznych;

  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • Szkolenie i rozwój kompetencji;

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm inżyniersko – projektowych w Polsce i Europie, wiodącej na polskim rynku usług konsultingowo – projektowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura oraz dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 18 500 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie.

Sweco to wiodąca, europejska firma doradcza z branży architektonicznej i inżynieryjnej, osiągająca obroty na poziomie ok. 23 mld SEK (2,2 mld EUR), notowana na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie. www.swecogroup.com.

Sweco Polska oferuje swoim Klientom usługi doradcze i inżynierskie dla wszystkich etapów realizowanego projektu, na rynkach: drogowym, wodnym, ochrony środowiska, energetycznym, kolejowym oraz budownictwa kubaturowego. Nasza działalność skupia się na trzech głównych obszarach: konsultingu, projektowaniu oraz nadzorach, a sieć biur zlokalizowanych w największych miastach w kraju, umożliwia realizację projektów w każdym zakątku Polski.

Przewiń do profilu firmy