Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Płac

INTEGRAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i prowadzenie pełnej dokumentacji płacowej dla pracowników

  • Naliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz sporządzanie list płac pracowników i zleceniobiorców

  • Wystawianie i rejestrowanie zaświadczeń z wynagrodzeń dla pracowników

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS.

  • Obsługa programu PŁATNIK

  • Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień płacowych

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych

  • Biegła obsługa komputera (Pakiet MS Office), programów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość obsługi programu KOMADRES), Płatnik

  • Samodzielność, zaangażowanie, rzetelność, dokładność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i w zespole

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od stażu i doświadczenia)

  • Pracę w zgranym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji na stanowisko – Specjalista ds. płac przez firmę INTEGRAL sp. z o.o. w Rzeszowie jak również na potrzeby przyszłej rekrutacji.”

INTEGRAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Lotniskowa 3, 36-060 Głogów Małopolski

Jesteśmy firmą z 35. letnim doświadczeniem działającą na terenie województwa podkarpackiego. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji prac budowlanych i instalacyjnych w systemie generalnego wykonawstwa.

Obecnie poszukujemy osób chętnych na stanowisko: SPECJALISTA ds. PŁAC

Przewiń do profilu firmy