Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Płac

  • Sędziszów Małopolski, podkarpackie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Safran jest jednym z największych na świecie dostawców systemów wysokich technologii dla przemysłu lotniczego i kosmicznego. Koncern zatrudnia ponad 70 000 Pracowników w 285 zakładach, centrach rozwojowych i biurach konstrukcyjnych na całym świecie.

    Safran Transmission Systems Poland w Sędziszowie Małopolskim k. Rzeszowa produkuje najwyższej klasy przekładnie mocy do samolotów Boeing i Airbus.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski

    Główne obowiązki:

    • naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac
    • rozliczanie czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich i innych
    • aktualizacja danych pracowniczych w systemie kadrowym (urlopy, zwolnienia lekarskie)
    • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT oraz sprawozdań GUS
    • obsługa programu PŁATNIK
    • wystawianie zaświadczeń dla pracowników
    • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i komunikację w firmie
    • sporządzanie analiz, zestawień oraz raportów

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o wysokich standardach
    • Motywujący system wynagrodzeń
    • Bogaty pakiet socjalny (m. in. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie)
    • Szanse zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji

     Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego ekonomicznego (preferowane specjalizacje w dziedzinie finansów, rachunkowości)
    • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • praktycznej wiedzy z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku od osób fizycznych
    • doświadczenia w obsłudze programów kadrowo-płacowych
    • dobrej znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
    • zdolności analitycznych, terminowości, skrupulatności
    • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku „Aplikuj teraz” na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"