Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Płac

Ingram Micro CFS Fulfilment Sp. z o.o.

  • Świebodzin

    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa płacowa pracowników

  • Przygotowywanie i naliczanie wynagrodzeń

  • Sporządzanie listy płac

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS

Nasze wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w naliczaniu płac pracowników

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość programu Płatnik

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Skrupulatność, dokładność i terminowość przy realizacji zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (Wynagrodzenie zasadnicze plus premia roczna)

  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę

  • Czas pracy dostosowany do preferencji pracownika, np. 6-14, 7-15, 8-16, 9 -17

  • Swobodny „dress code”

  • Samodzielność w działaniu

  • Liczne szkolenia

  • Dostęp do literatury fachowej oraz do tematycznych portali

  • Abonament medyczny

  • Bezpłatne owoce, bułki, drożdżówki, pączki, kawę, herbatę, lody w sezonie letnim

  • Imprezy integracyjne, rekreacyjne dla pracowników i ich rodzin

  • Naukę języka angielskiego

  • Możliwości awansu, przejrzystą ścieżkę rozwoju

  • Udział w akcjach charytatywnych dający możliwość wspierania lokalnej społeczności i nie tylko (działania CSR)

  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • ZAPEWNIAMY SOLIDNE PRZESZKOLENIE I CZAS NA WDROŻENIE SIĘ DO OBOWIĄZKÓW

Ingram Micro CFS Fulfilment is a part of international company with worldwide exposure. In our site we provide services for e-commerce business being a part of their customer service process. We employ more than 900 permanent workers and up to a few hundreds of temporary workers. You can have a chance to work in young, ambitious, proactive team.

Przewiń do profilu firmy

ZAPEWNIAMY SOLIDNE PRZESZKOLENIE I CZAS NA WDROŻENIE SIĘ DO OBOWIĄZKÓW.