Oferta pracy

Specjalista ds. Płac

PwC

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa miesięcznego procesu płacowego,

  • przygotowywanie raportów miesięcznych,

  • wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu,

  • rozliczanie umów cywilnoprawnych,

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS,

  • współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi,

  • rozliczanie czasu pracy i nieobecności,

  • obliczanie zasiłków chorobowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne (rachunkowość, finanse i podobne) lub prawnicze;

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze naliczania wynagrodzeń;

  • bardzo dobra znajomość MS Office;

  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku od osób fizycznych;

  • doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych;

  • samodzielność, terminowość, systematyczność, dobra organizacja pracy;

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego;

  • umiejętności analityczne, skrupulatność, dynamika w działaniu, umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • praca z najlepszymi ekspertami z branży,

  • rozwój zawodowy w firmie o międzynarodowej renomie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,

  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy z domu (1 dzień w tygodniu).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

PwC

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry

Przewiń do profilu firmy