Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Płac

PwCO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa miesięcznego procesu płacowego,
  • przygotowywanie raportów miesięcznych,
  • wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu,
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS,
  • współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi,
  • rozliczanie czasu pracy i nieobecności,
  • obliczanie zasiłków chorobowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne (rachunkowość, finanse i podobne) lub prawnicze;
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze naliczania wynagrodzeń;
  • bardzo dobra znajomość MS Office;
  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku od osób fizycznych;
  • doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych;
  • samodzielność, terminowość, systematyczność, dobra organizacja pracy;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • umiejętności analityczne, skrupulatność, dynamika w działaniu, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • praca z najlepszymi ekspertami z branży,
  • rozwój zawodowy w firmie o międzynarodowej renomie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy z domu (1 dzień w tygodniu).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry

Specjalista ds. Płac, Szczecin