Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Płac

Pazim sp. z o.o.

  • plac Rodła 10, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

plac Rodła 10

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń

  • Naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Naliczanie składek ZUS

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów dotyczących naliczania wynagrodzeń, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz składek ZUS

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ds. płac

  • Dokładność, rzetelność

  • Samodzielność, ale także umiejętność współpracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, a w ciągu dnia posiłek w kantynie pracowniczej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premię uznaniową, dodatek stażowy, nagrodę jubileuszową

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie oraz karnety sportowe

  • Dofinansowanie do urlopu, świadczenia świąteczne, pożyczki na cele mieszkaniowe

  • Szkolenia i rozwój

  • Specjalne stawki dla członków naszego zespołu, a także ich przyjaciół i rodzin podczas podróży i pobytu w hotelach Radisson Hotel Group oraz zniżki na usługi w ramach działalności pracodawcy

  • Program Poleceń Pracowniczych z bonusami

  • Spotkania integracyjne i wspólne świętowanie wydarzeń

  • Uczestniczenie i prowadzenie Odpowiedzialnego Biznesu w hotelu i w lokalnych społecznościach, gdzie pracujemy nad tworzeniem wspólnej wartości, lepszej przyszłości i lepszej planety dla wszystkich

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

Radisson Hotel Group jest jedną z największych na świecie grup hotelowych, posiadających dziewięć wyróżniających się marek hotelowych i ponad 1600 hoteli w 120 krajach, działających i będących w trakcie rozwoju. Nadrzędną obietnicą marki Grupy jest Every Moment Matters z charakterystycznym etosem obsługi Yes I Can! Ludzie są w centrum naszego sukcesu biznesowego i przyszłości a nasi pracownicy są prawdziwymi Moment Makers, z którymi razem tworzymy kulturę, ducha, środowisko i możliwości, które pozwolą Ci być w swojej roli najlepszym.

Przewiń do profilu firmy