Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds.Płac

  • Tarnobrzeg, podkarpackie
  • Specjalista
  • 02.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tarkon – Poszukuje osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS.PŁAC

    Miejsce pracy: Tarnobrzeg

    Opis stanowiska:

    • naliczanie wynagrodzeń i rozliczanie czasu pracy pracowników krajowych oraz delegowanych w UE
    • sporządzanie deklaracji do ZUS, US i Urzędu Statystycznego (PITY)
    • ewidencjonowanie urlopów, zwolnień lekarskich itd.
    • rozliczanie składek na PFRON
    • współpraca z działem kadr w zakresie prowadzonej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, karty zasiłkowe etc.)
    • naliczanie oraz rozliczenia podatkowe w danym kraju delegowania.

    Wymagania:

    • doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową
    • praktyczna znajomość zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych, podatkowych i prawa pracy
    • umiejętność obsługi systemów kadrowo-płacowych, znajomość programu Płatnik, MS Office, (mile widziana znajomość programu SAP)

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • umowę o pracę
    • pracę w młodym zespole
    • możliwości rozwoju zawodowego
    CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.