Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Płac

Norian Accounting Sp. z o.o.O firmie

  • Grudziądzka 46, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Norian Accounting Sp. z o.o.

Grudziądzka 46

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i ewidencjonowanie dokumentów płacowych oraz zapewnieniu ich zgodności z przepisami prawa pracy, przepisami podatkowymi oraz ubezpieczeń społecznych

  • Kompleksowa obsługa procesu płacowego (naliczanie wynagrodzeń, zwolnień lekarskich, ZFŚS)

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT oraz sprawozdań GUS

  • Wystawianie zaświadczeń dla pracowników

  • Raportowanie płacowe na potrzeby klienta

  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych

  • Współpraca z instytucjami administracji państwowej

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, zasad opodatkowania świadczeń dla pracowników

  • Dobra znajomość programu Płatnik oraz MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi kadrowej oraz znajomość programu kadrowo-płacowego Enova

  • Dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole oraz z klientem

To oferujemy

  • Gwarantujemy program wdrożeniowy dla nowych pracowników

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • opieka stomatologiczna

    • firmowa drużyna sportowa

    • program emerytalny

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie wypoczynku

    • inicjatywy dobroczynne