Oferta pracy

Specjalista ds. Płac

Michael Page

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla Naszego Klienta, dostawcy usług i rozwiązań w zakresie instalacji elektrycznych poszukuję Specjalisty ds. Płac.

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców

  • Ewidencja i rozliczanie absencji zasiłkowych

  • Sporządzanie deklaracji ZUS i deklaracji podatkowych

  • Sporządzanie raportów i analiz

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu

  • Dokonywanie potrąceń na podstawie tytułów wykonawczych

  • Weryfikacja ewidencji czasu pracy

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe

  • Min 5 lat doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. Płac lub Specjalisty ds. Kadr i płac

  • Mile widziane doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń w spółce produkcyjnej

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość przepisów Prawa Pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych

  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym

  • Otwartość na klienta, komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji

Pracodawca oferuje

  • Umowa o Pracę

  • Praca w otwartym i doświadczonym zespole

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia online i stacjonarne, szkolenia językowe)

  • Szeroki pakiet benefitów (ZFŚS, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, e-booki i audiobooki, eventy firmowe i wiele innych)