Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. płac

ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W WADOWICACHO firmie

  • Wadowice, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W WADOWICACH

Karmelicka 5

Wadowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej,
  • rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń dla pracowników,
  • przygotowywanie listy płac dla pracowników i zleceniobiorców,
  • sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, sprawozdań GUS,
  • obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik,
  • przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych,
  • współpracowanie z administracją skarbową i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe,
  • 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku specjalisty ds. płac w firmie zatrudniającej co najmniej 200 pracowników,
  • praktyczna znajomość prawa pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanej ze środków publicznych,
  • znajomość programów kadrowo płacowych oraz programu Płatnik,
  • znajomość ustawy o działalności leczniczej,
  • bardzo dobra znajomość MS Word i MS Excel,
  • zdolności analityczne,
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

cv i list motywacyjny,

oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji

kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz staż

Specjalista ds. płac, Karmelicka 5, Wadowice