Oferta pracy

Specjalista ds. płac

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z sektora centrum usług wspólnych poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: Pay/31/07/2020/NG-S&M

Obowiązki:

  • prawidłowe i terminowe naliczanie płac i innych składników wynagrodzeń dla pracowników oraz zleceniobiorców,
  • prowadzenie dokumentacji płacowej,
  • sporządzanie i przekazywanie deklaracji ,raportów oraz pism do ZUS, PFRON, US,
  • obsługa zgłoszeń pracowniczych w wewnętrznym systemie
  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach,
  • przygotowywanie niezbędnych zestawień i analiz z zakresu obsługi płacowej i wynagrodzeń,
  • przygotowywanie raportów do księgowości, audytów
  • wsparcie zespołu w bieżących projektach

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość programu Płatnik, mile widziana znajomość TETA Constellation,
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w firmach międzynarodowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez zewnętrzną firmę,
  • pakiet benefitów
  • praca w organizacji o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy