Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. płac

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.O firmie

5 0006 000 brutto / mies.
  • Kamionkowska 45, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.

Kamionkowska 45

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie listy płac dla około 400 pracowników i/lub współpracowników

  • Ewidencja i rozliczanie absencji chorobowych

  • Sporządzanie informacji i deklaracji podatkowych do Urzędu Skarbowego oraz dokumentów rozliczeniowych do ZUS

  • Tworzenie raportów i analiz związanych z wynagrodzeniami

  • Bieżąca współpraca z działem księgowości oraz innymi działami spółki

  • Dbałość o prawidłową ewidencję i dokumentację powstającą w ramach wykonywanych obowiązków oraz jej archiwizowanie

Nasze wymagania

  • Niezbędne: minimum 1,5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (przy naliczaniu płac dla minimum 250 osób)

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Praktyczna znajomość naliczania wynagrodzeń oraz zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Dobra znajomość programów MS Office (Excel i Word) oraz programu PŁATNIK

  • Dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość programu SAP HR będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość dołączenia do pakietu medycznego i sportowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej