Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. płac

Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o.O firmie

  • Gwiaździsta 7D, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Centrum Wdrożeń Informatycznych Sp. z o.o.

Gwiaździsta 7D

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa płacowa pracowników firmy;

  • przygotowywanie list płac dla zleceniobiorców i pracowników;

  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych;

  • obsługa systemu kadrowo-płacowego enova365;

  • przygotowywanie raportów oraz zestawień płacowych na potrzeby Zarządu;

  • udział w projektach działu HR.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. płac, mile widziane doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym;

  • wyższe wykształcenie;

  • bardzo dobra znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych;

  • znajomość minimum jednego programu kadrowo-płacowego, najlepiej enova365;

  • bardzo dobra znajomość narzędzia MS Excel;

  • bardzo dobra organizacja pracy i rzetelność;

  • zainteresowanie branżą IT.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt B2B;

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę;

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia;

  • pracę w ambitnym zespole;

  • możliwość pracy zdalnej;

  • elastyczny czas pracy;

  • laptop, telefon.

Centrum Wdrożeń Informatycznych powstało w 2007 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na profesjonalne usługi informatyczne. Zespół CWI składa się z ludzi, współpracujących ze sobą od 2003 roku, zajmujących się wdrożeniami, serwisem, programowaniem, administracją serwerów i sieci.

Rozwój firmy spowodował, że pragniemy zatrudnić Specjalistę ds. płac, zatem jeśli chcesz rozwijać się w obszarze płac i pracować w stabilnej branży IT to zgłoś się do nas!

Przewiń do profilu firmy