Oferta pracy

Specjalista ds. Płac

PACKHELP SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

6 0007 000 brutto / mies.
  • Kolejowa 5/7, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PACKHELP SPÓŁKA AKCYJNA

Kolejowa 5/7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne obliczanie wynagrodzeń dla pracowników, kontraktorów oraz freelancerów zgodnie z prawem pracy, prawem podatkowym oraz świadczeniami społecznymi

  • Raportowanie i przygotowywanie deklaracji dla urzędów (ZUS, US, GUS)

  • Przygotowywanie dokumentów wynagrodzeniowych dla pracowników (RP -7, Z-3)

  • Przygotowywanie informacji podatkowej dla pracowników (PIT-11)

  • Doradztwo w obszarze prawa pracy oraz wynagrodzeń dla pracowników firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu listą płac

  • Umiejętność naliczania czasu pracy

  • Bardzo dobra znajomość polskiego prawa pracy, przychodów i podatków oraz świadczeń społecznych

  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentów związanych z ZUS, US oraz PFRON (znajomość programu Płatnik)

  • Niezależność, zorganizowanie oraz dokładność

  • Chęć zgłębienia wiedzy i umiejętności także w obszarze kadrowym

  • Znajomość (w mowie i piśmie) angielskiego oraz polskiego na poziomie B2

Mile widziane

  • Praktyczna wiedza z systemu R2Płatnik

  • Doświadczenie w uzgadnianiu kont w SAP i rachunkowości wynagrodzeń

To oferujemy

  • Komfortowa przestrzeń do pracy: zapewniamy niezbędne narzędzia, by pracowało Ci się wygodnie na home office oraz ciągle ulepszamy nasze biuro w sercu Warszawy

  • Najlepsze możliwe narzędzia: najnowsza technologię, własne aplikacje oraz oprogramowanie

  • Zdrowie & Wellness: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, prywatne konsultacje z psychologiem oraz kartę MultiSport

  • Odpowiednie wynagrodzenie: podwyżki, premie kwartalne i dodatek poleceniowy

  • Rozwój zawodowy: budżet szkoleniowy, możliwość nauki od ekspertów w swojej dziedzinie

  • Kultura pracy zdalnej: możesz uczestniczyć w życiu firmy niezależnie od miejsca, w którym pracujesz - czy wybierasz dom, czy biuro; wszystkie spotkania, szkolenia czy treningi organizujemy online

  • Urlop i czas wolny: 26 dni płatnego urlopu + 1 dzień Better Future - by uczynić świat lepszym :)

  • Benefity

  • wide range of additional benefits

We are a tech company that aims at revolutionizing the area of custom-made packaging. Our software helps more than 30,000 customers from 30 countries to design and order packaging almost effortlessly.

As a group of more than 200 professionals from all corners of the globe, we inspire each other every day and take pride in product we create.

Packhelp is also appreciated globally. We were listed: #1 in Deloitte’s Fast 50 Central Europe 2020 ranking, the most prominent start-up in Europe by Business Insider, and we raised more than 10 Milion € from leading international VC funds.

The team is constantly growing and thus we’re looking for talented individuals with different perspectives and life experiences to join the Pack.

Przewiń do profilu firmy