Oferta pracy

Specjalista ds. Płac

Robert Bosch Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Jutrzenki 105

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie obsługi płacowej

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców

  • Ewidencja i rozliczanie absencji zasiłkowych

  • Naliczanie i raportowanie wpłat do PPK

  • Dokonywanie potrąceń na podstawie tytułów wykonawczych

  • Zgłoszenia pracowników i członków rodzin do ZUS oraz raporty rozliczeniowe ZUS

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych

  • Raporty i analizy płacowe na potrzeby wewnętrzne oraz GUS

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu

  • Uczestniczenie w projektach HR (np. optymalizacje procesów, wdrażanie zmian w systemach)

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w obszarze administracji płac

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, prawa pracy, przepisów o PPK

  • Znajomość programu Płatnik oraz MS Office (w szczególności Excel)

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub finansowe

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz prezentacji analiz i danych

  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • Umiejętność współpracy w zespole, elastyczność, chęć do nauki

Mile widziane

  • Znajomość systemu Teta

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • Możliwości rozwoju kariery w obrębie firmy Robert Bosch

  • Szeroki dostęp do szkoleń, konferencji i webinarów

  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie

  • Mutisport, dofinansowanie do posiłków pracowniczych, kursy językowe

  • Wiele benefitów dla rodzin (np. kolonie letnie dla dzieci)

  • Zniżki na produkty firmy Robert Bosch

  • Program poleceń pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Półkolonie dla dzieci pracowników

  • Masaże biurowe

  • Usługi prawnika

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

3

Spotkanie z managerem wyższego szczebla

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Przewiń do profilu firmy