Oferta pracy

Specjalista ds. Płac

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie list płac z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych

  • Rozliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, świadczeń macierzyńskich, rodzicielskich Zgodnie z aktualnym stanem prawnym

  • Obsługa potrąceń należności ustawowych, w tym potrąceń komorniczych

  • Sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu, wynagrodzeniu, okresach nieskładkowych itp.

  • Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych w zakresie rozliczania obowiązkowych i dobrowolnych składek

  • Przygotowywanie sprawozdań i deklaracji do ZUS, GUS, US i PFRON

  • Sporządzanie raportów i zestawień płacowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w tym w samodzielnym naliczaniu list płac uwzględniających zmienne składniki wynagrodzenia

  • Umiejętność stosowania w praktyce przepisów z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość programu Excel w zakresie funkcji: Suma, Średnia, Zliczanie, filtrowania i sortowania danych, tworzenia tabel przestawnych, sum częściowych

  • Duże poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Umiejętność analizy i syntezy danych z wielu źródeł

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, należącej do jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennych kompetencji

  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy