Oferta pracy

Specjalista ds. Płac

Fundacja Centrum Badania Opinii SpołecznejO firmie

4 000‐4 500 zł brutto / mies.
  • Świętojerska 5
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Fundacja Centrum Badania Opinii Społecznej

Świętojerska 5

Warszawa

Fundacja Centrum Badania Opinii Społecznej jest wyspecjalizowanym ośrodkiem prowadzącym reprezentatywne dla społeczeństwa polskiego badania sondażowe, dotyczące opinii na temat wszelkich ważnych problemów społeczno-politycznych i gospodarczych. Do naszych głównych atutów należy długoletnie doświadczenie - CBOS powstał w roku 1982. Od początku lat 90. CBOS realizuje regularnie, co miesiąc, badania przeglądowe. Ich wyniki są dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Zadania

- Sporządzanie list płac dla pracowników oraz zleceniobiorców (naliczanie podatku dochodowego i ZUS, naliczanie ekwiwalentów urlopowych, rozliczanie zasiłków chorobowych, rozliczenia potrąceń komorniczych, naliczanie odpraw)
- Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON
- Obsługa programu kadrowo-płacowego CENZUS,
- Prowadzenie spraw związanych z ZUS:
- Sporządzanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych oraz raportów miesięcznych dla ZUS i rocznych raportów dla pracowników ,
- Obsługa programów ZUS: Płatnik i e-PUE,
- Zgłaszanie pracowników, zleceniobiorców oraz członków ich rodzin do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego,
- Przygotowanie dokumentacji dotyczącej ustalenia kapitału początkowego pracowników CBOS  oraz przekazanie jej do ZUS,
- Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach ZUS Rp-7,
- Prowadzenie spraw związanych z US dotyczących podatków od wynagrodzeń, umów-zleceń i umów o dzieło
- Sporządzanie deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych oraz odprowadzanie potrąceń od płac,
- Dokonywanie rozliczeń pracowników z tytułu podatku dochodowego,
- Stała współpraca z bankiem i urzędem skarbowym,
- Obsługa systemów bankowych,
- Przygotowywanie wypłat ze środków ZFŚS,
- Wystawianie zaświadczeń o zarobkach na wniosek pracowników,
- Obsługa PPK.

Wymagania
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Znajomość prawa pracy i przepisów związanych z prowadzeniem płac (mile widziana znajomość przepisów związanych z prowadzeniem kadr),
- Praktyczna znajomość ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,
- Wysoka komunikatywność i kultura osobista,
- Samodzielność i zaangażowanie,
- Biegła obsługa komputera i MS Office,
- Znajomość programu CENZUS będzie dodatkowym atutem.

Oferta
- Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Praca w stabilnej organizacji,
- Dofinansowanie do wczasów z ZFŚS,
- Finansowanie szkoleń,
- Dobra atmosfera i warunki pracy,
- Duża samodzielność działania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy