Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Płac

Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN O firmie

  • Ludwika Pasteura 3
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN

Ludwika Pasteura 3

Warszawa

Zakres zadań na stanowisku:

  • Naliczanie wynagrodzeń i prawidłowe sporządzanie list płac pracowników zatrudnionych na podstawie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych;
  • Dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, US;
  • Naliczanie stypendiów dla doktorantów;
  • Sporządzanie deklaracji do ZUS dotyczących składek pracowniczych;
  • Sporządzanie informacji o dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy Pit-11;
  • Sporządzanie informacji o wysokości przychodu (dochodu) uzyskanego  przez osoby fizyczne niemające w Polsce miejsca zamieszkania IFT-1/IFT-1R;
  • Sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu, wynagrodzeniu, obsługę potrąceń należności ustawowych, dobrowolnych oraz potrąceń komorniczych;
  • Rozliczanie Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie o profilu ekonomicznym;
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zakresie płac;
  • Doświadczenie w obsłudze płacowej pow. 100 pracowników;
  • Znajomość przepisów: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, zatrudniania cudzoziemców;
  • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik IPP oraz pakietu MS Office (Word, Excel);
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy.

Warunki zatrudnienia:

  • rodzaj umowy: umowa o pracę;
  • proponowana data rozpoczęcia pracy: 01.03.2021 r.;
  • dodatkowe benefity: pakiet medyczny, fundusz socjalny.

Termin składania ofert 19 luty 2021

Ogłoszenie archiwalne