Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Płac

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Na polskim rynku działamy od 1992 roku, zatrudniamy ponad 4600 pracowników w wielu lokalizacjach: biurze w Warszawie, siłach sprzedaży oraz 7 zakładach produkcyjnych w: Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie i Jankowicach, jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu.
    (12 miesięcy)
    Miejsce pracy: Warszawa
    37054
    Główne obowiązki:
    • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń dla 700-1000 pracowników jednej z naszych fabryk w Polsce
    • Przygotowywanie miesięcznych raportów dla ZUS-u
    • Opracowywanie rocznych deklaracji podatkowych firmy i pracowników
    • Przygotowywanie dokumentów płacowych dla pracowników
    • Przygotowywanie danych dotyczących wynagrodzenia niezbędnych do sprawozdań finansowych i statystycznych
    • Praca przy bieżących projektach
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie nauki
    • Min. rok doświadczenia w naliczaniu płac
    • Doświadczenie w korzystaniu z systemu Płatnik
    • Mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego Simple bądź doświadczenie w pracy na innych systemach (Symfonia, Optima, Teta, Expertis itp.)
    • Praktyczna znajomość polskiego prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz PDOF
    • Dobre umiejętności analityczne i organizowania własnego czasu pracy
    • Dobry poziom w MS Office,
    • Mile widziany komunikatywny j. angielski
    Oferujemy:
    • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
    • Umowę o pracę na czas określony 12 miesięcy
    • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie na życie Generali, karta Multisport itp.)
    • Przyjazne środowisko pracy

    Jesteśmy dumni z naszej kultury organizacyjnej opartej na współpracy i wzajemnym szacunku, zorientowanej na osiąganiu ambitnych celów biznesowych i wspierającej rozwój każdego z nas.

    Więc jeśli jesteś gotowy, aby zrobić duży krok naprzód i tworzyć przyszłość naszej firmy, od możliwości ciekawej kariery dzieli Cię tylko jedno, małe kliknięcie.
    opisopisopis